5 czerwca siedemnaścioro dziewcząt i chłopców reprezentowało barwy KS Drukarz na rozgrywanej na torach łuczniczych SŁ Marymont Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Imprezę zorganizował nasz klub.

Na podium stanęli Zosia Strusińska, zdobywczyni brązowego medalu w kategorii dzieci, i Tadeusz Majstrewicz, który wywalczył srebrny medal w kategorii młodzików.

W kategorii dziewcząt 8. miejsce zajęła Łucja Barszcz, a Nikolę Mamrowicz sklasyfikowano na 11. pozycji. W kategorii młodziczek tuż za podium zakończyła zawody Maria Bieżuńska (4.). Amelia Ploch była dziewiąta, Maria Szewczyk - czternasta, Ewa Krakowiak - piętnasta, Mira Miżołębskja - osiemnasta i Małgorzata Kawulska - dwudziesta.

Czwarte miejsce w kategorii młodzika zajął Maciej Michalak, piąte - Piotr Chęciński, szóste- Maciej Deleska, dziewiąte - Artur Kijewski, 12 - Miłosz Małkowski, piętnaste - Mikołaj Florczak i dwudzieste - Sergiusz Orwat.

Wyniki zawodów: ianseo.net.