WYNIKI I REKORDY W ROKU 2018:

 

XXXVI Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

  • Brązowy medal i tytuł Halowego Zespołowego Drugiego Wicemistrza Polski Seniorów na rok 2018: Maciej Huszcz, Jakub Szymański i Marek Szymański;
  • V miejsce: Jakub Szymański.

XXXIII Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

  • Brązowy medal i tytuł Halowego Drugiego Wicemistrza Polski Juniorów na rok w konkurencji zespołów mieszanych: Michalina Retman i Jakub Szymański

XI Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • VII miejsce indywidualnie: Marek Szymański

XXVIII Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

  • Srebrny medal i tytuł Halowego Zespołowego Wicemistrza Polski na rok 2018: Piotr Chęciński, Maciej Deleska, Tadeusz Majstrewicz i Maciej Michalak

VIII Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

  • V miejsce zespołowo: Elżbieta Nowak, Natalia Rowicka i Maria Szewczyk

IX Międzynarodowy Halowy Memoriał Karola Hibnera

  • II miejsce, juniorzy: Jakub Szymański;
  • II miejsce, kadeci: Tadeusz Majstrewicz;
  • V miejsce, juniorki: Michalina Retman;
  • VI miejsce, kadeci: Maciej Michalak;
  • VIII miejsce, seniorzy: Marek Szymański.

XIII Wiosenny Turniej Łuczniczy "Zawody o Pietruszkę"

  • I miejsce, kadeci: Maciej Michalak
  • II miejsce, mężczyźni-open: Marek Szymański
  • II miejsce, kadeci: Michał Molas
  • II miejsce, dzieci-dziewczęta: Łucja Barszcz
  • III miejsce, młodziczki: Barbara Grzybek
  • IV miejsce, kadeci: Maciej Deleska

III Zawody Łucznicze o Puchar Burmistrza Piaseczna

  • I miejsce, młodziczki: Barbara Grzybek
  • II miejsce, kadetki: Maria Bieżuńska
  • IV miejsce, kadetki: Mira Możołębska
  • IV miejsce, kadeci: Maciej Deleska
  • V miejsce, kadeci: Piotr Chęciński
  • VI miejsce, kobiety-open: Jagienka Król
  • VIII miejsce, kobiety-open: Anna Świeczak

Puchar Ożarowianki Masters, 1. runda

  • III miejsce: Jagienka Król
  • IV miejsce: Anna Świeczak
  • IV miejsce: Gaweł Kucowski
  • VII miejsce: Andrzej Trejman

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2017:

 

 

Mistrzostwa Polski Młodzików

  • I miejsce: zespół wojewódzki z Tadeuszem Majstrewiczem i Maciejem Michalakiem;
  • IV miejsce: Tadeusz Majstrewicz.

Mistrzostwa Polski Seniorów

  • VIII miejsce zespołowo: Maciej Huszcz, Jakub Szymański, Marek Szymański

Mistrzostwa Polski Masters

  • II miejsce, kobiety 40+: Jagienka Król

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny, Prudnik, 27 sierpnia

  • II miejsce: Marek Szymański;
  • III miejsce: Maciej Huszcz;
  • VI miejsce, juniorzy: Jakub Szymański.

Memoriał Michała Sawickiego

  • II miejsce, kadetki: Michalina Retman

Mistrzostwa Polski Juniorów

  • II miejsce: Jakub Szymański;
  • I miejsce, dystans 90 m: Jakub Szymański;
  • II miejsce, dystans 30 m: Bartłomiej Rybarczyk;
  • III miejsce, dystans 30 m: Jakub Szymański.

XII Wiosenny Turniej Łuczniczy "Zawody o Pietruszkę"

  • II miejsce, młodzicy: Maciej Deleska;
  • III miejsce, młodzicy: Tadeusz Majstrewicz;
  • III miejsce, seniorzy: Maciej Huszcz.

VII Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

  • II miejsce i tytuł Halowego Zespołowego Wicemistrza Polski Młodzików na rok 2017: Piotr Chęciński, Maciej Deleska, Tadeusz Majstrewicz i Michał Molas

X Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • V miejsce: Marek Szymański

 

 

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2016

 

Halowe Zawody Mikołajkowe, Teresin

I miejsce, kadeci: Jan Trybulec

ii miejsce, kadetki: Michalina Retman

II miejsce, młodzicy: Maciej Deleska

III miejsce, kadeci: Bartłomiej Rybarczyk

III miejsce, młodzicy: Piotr Chęciński

 

X Memoriał Józefa Trześniewskiego

I miejsce, kadeci: Bartłomiej Rybarczyk

III miejsce, seniorzy: Maciej Huszcz

III miejsce, juniorzy: Marek Szymański

IV miejsce, kadeci: Jakub Szymańśki

Field w Centrum Miasta, klasyfikacja generalna

I miejsce, młodzicy, łuk klasyczny: Maciej Michalak

III miejsce, młodzicy, łuk klasyczny: Tadeusz Majstrewicz

Ogólnopolskie Zawody Łucznicze Młodzików i Dzieci „Złoty Liść Jesieni”

I miejsce, młodzicy starsi: Michał Molas

III miejsce, młodzicy starsi: Jaromir Dukaczewski

III miejsce, młodzicy: Tadeusz Majstrewicz

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny, Dąbrowa Tarnowska

II miejsce, RCM: Jan Trybulec

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters

I miejsce, RW30: Jagienka Król

III miejsce, RW30: Anna Paczuska

Mistrzostwa Polski Młodzików

I miejsce: zespół w skłądzie Piotr Chęciński, Maciej Deleska, Tadeusz Majstrewicz i Maciej Michalak

IV Mistrzostwa Polski Field WA

I miejsce, RJW: Aleksandra Paczuska

II miejsce, RCM: Maciej Michalak

IV miejsce, RW: Anna Paczuska

VIII miejsce, RM: Gaweł Kucowski

XXXIII Memoriał Ireny Szydłowskiej

3. miejsce, juniorzy: Marek Szymański

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

1. miejsce, młodzicy: Tadeusz Majstrewicz

1. miejsce, zespół młodzików: T. Majstrewicz, Piotr Chęciński, Maciej Michalak

2. miejsce, zespół wojewódzki młodzików: Maciej Deledka

3. miejsce, młodzicy: Maciej Deleska

3. miejsce, zespół wojewódzki młodziczek starszych: Zofia Tyszkiewicz

3. miejsce, zespół wojewódzki młodzików starszych: Michał Molas

4. miejsce, młodzicy: Piotr Chjęciński

6. miejsce, młodziczki starsze: Zofia Tyszkiewicz

6. miejsce, młodzicy starsi: Michał Molas

8. miejsce, młodzicy: Maciej Michalak

 

3. miejsce w klasyfikacji klubowej

Mistrzostwa Krakowa

II miejsce, juniorzy młodsi: Jan Trybuiec

III miejsce, open: Maciej Huszcz

IV miejsce, open: Anna Paczuska

VI miejsce, open: Jagienka Król

I Runda Pucharu Polski Field WA

III miejsce, RW: Anna Paczuska

III miejsce, RM: Maciej Huszcz

V miejsce, RW: Gaweł Kucowski

II Runda II Pucharu KS Ożarowianka Masters w Ożarowie Mazowieckim

II miejsce: Jagienka Król

III miejsce: Anna Świeczak

Warszawska Olimpiada Młodzieży w kategoriach dzieci i młodzików

I miejsce: młodzicy: Maciej Michalak

II miejsce, młodzicy starsi: Michał Molas

II miejsce, młodzicy: Maciej Deleska

III miejsce, młodzicy: Tadeusz Majstrewicz

IV miejsce, młodzicy starsi: Jaromir Dukaczewski

IV miejsce, młodziczki: Maria Bieżuńska

IV miejsce, młodzicy: Piotr Chęciński

V miejsce, młodzicy: Krzysztof Watras

VI miejsce, młodzizki: Hanna Mika

XI Memoriał Mieczysława Nowakowskiego

II miejsce, juniorzy młodsi: Jan Trybulec

III miejsce, juniorzy młodsi: Bartłomiej Rybarczyk

VI miejsce, seniorzy: Maciej Huszcz

XXV Memoriał Michała Sawickiego

II miejsce, seniorzy: Maciej Huszcz

II miejsce, juniorzy młodsi: Jan Trybulec

XI Wiosenny Turniej Łuczniczy „Zawody o Pietruszkę”

II miejsce, kadeci: Bartłomiej Rybarczyk

II miejsce, młodzicy starsi: Michał Molas

II miejsce, młodzicy: Tadeusz Majstrewicz

III miejsce, kadetki: Aleksandra Paczuska

III miejsce, kadeci: Jan Trybulec

III miejsce, młodzicy: Maciej Michalak

Halowe Mistrzostwa Mazowsza

I miejsce, kadeci: Jan Trybulec

I miejsce, młodzicy open: Tadeusz Majstrewicz

II miejsce: seniorki: Jagienka Król

II miejsce, kadetki: Aleksandra Paczuska

II miejsce, młodzicy open: Michał Molas

III miejsce, młodziczki open: ZOfia Tyszkiewicz

IV miejsce, seniorzy: Maciej Huszcz

V miejsce, kadeci: Jakub Szymański

V miejsce, młodzicy open: Piotr Chęciński

VI miejsce, seniorki: Sylwia Bańkowska

VI miejsce, kadeci: Bartłomiej Rybarczyk

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

I miejsce zespołowo: Piotr Chęciński, Maciej Deleska, Tadeusz Majstrewicz, Maciej Michalak

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

I miejsce, zespołowo: Bartłomiej Rybarczyk, Jakub Szymański, Jan Trybulec

V miejsce: Jakub Szymański

VII Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera

IV miejsce: Anna Paczuska

IV miejsce, kadeci: Jakub Szymański

I miejsce, młodzicy starsi: Michał Molas

IV miejsce, młodziczki starsze: Zofia Tyszkiewicz

I miejsce, młodzicy: Tadeusz Majstrewicz

II miejsce, młodzicy: Maciej Michalak

III miejsce, młodzicy: Piotr Chęciński

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2015

 

IX Memoriał Józefa Trześniewskiego

I miejsce: Sylwia Bańkowska

II miejsce, kadetki: Aleksandra Paczuska

II miejsce, kadeci: Bartłomiej Rybarczyk

III miejsce: Anna Paczuska

IV miejsce: Gaweł Kucowski

V miejsce: Anna Świeczak

V miejsce, kadeci: Jakub Szymański

VI miejsce: Maciej Huszcz

VII miejsce: Jagienka Król

VIII miejsce, juniorki: Weronika Janowska

VIII miejsce, kadeci: Jan Trybulec

Mistrzostwa Polski Juniorów

VII miejsce, mikst: Aleksandra Szczęsna, Marek Szymański

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

V miejsce zespołowo: Magdalena Aftyka, Sylwia Bańkowska i Dominika Konopińska

VII miejsce: Sylwia Bańkowska

Zawody międzynarodowe "Złota Jesień", Lwów

II miejsce zespołowo: Sylwia Bańkowska

XXXII Memoriał Ireny Szydłowskiej

IV miejsce: Sylwia Bańkowska

VIII miejsce, juniorki: Aleksandra Szczęsna

X Memoriał Mieczysława Nowakowskiego

IV miejsce: Sylwia Bańkowska

Mistrzostwa Polski Field WA

VI miejsce: Maciej Huszcz

VIII miejsce: Anna Paczuska

VIII miejsce: Gaweł Kucowski

Mistrzostwa Polski Field 3D

II miejsce: Maciej Huszcz

I miejsce: Anna Paczuska

Puchar Polski Field WA

I miejsce, kadetki: Aleksandra Paczuska

II miejsce: Gaweł Kucowski

II miejsce: Anna Paczuska

V miejsce: Maciej Huszcz

3 Runda Pucharu Polski Field WA

I miejsce, kadetki: ALeksandra Paczuska

III miejsce: Anna Paczuska

IV miejsce: Jagienka Król

V miejsce: Gaweł Kucowski

VII miejsce: Maciej Huszcz

Jūrmala Open

II miejsce: Anna Paczuska

VII miejsce, mikst: Anna Paczuska, Gaweł Kucowski

2 Runda Pucharu Polski Field WA

I miejsce, kadetki: Aleksandra Paczuska

II miejsce: Anna Paczuska

II miejsce: Gaweł Kucowski

III miejsce: Maciej Huszcz

1 Runda Pucharu Polski Field WA

II miejsce: Anna Paczuska

II miejsce, kadetki: ALeksandra Paczuska

IV miejsce: Gaweł Kucowski

XXIV Memoriał Michała Sawickiego

II miejsce: Anna Paczuska

IV miejsce: Jagienka Król

IV miejsce, juniorki: ALeksandra Szczęsna

V miejsce, juniorzy młodsi: Jan Trybulec

Halowe Mistrzostwa Młodzików

VIII miejsce, młodziczki starsze: ALeksandra Paczuska

X miejsce, młodzicy starsi: Jan Trybulec

Halowe Mistrzostwa Mazowsza

I miejsce: Jagienka Król

I miejsce, młodziczki starsze: Aleksandra Paczuska

I miejsce, młodzicy: Tadeusz Majstrewicz

I miejsce zespołowo: Sylwia Bańskowska, Jagienka Król, Anna Paczuska

II miejsce, dzieci: Basia Grzybek

III miejsce, dzieci: Wiktor Tworzewski

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2014

 

X 24-Godzinne Zawody Łucznicze

II miejsce zespołowo: Maciej Huszcz

VIII miejsce zespołowo: Paweł Rutkowski i Gaweł Kucowski

Mistrzostwa Polski Studentów

I miejsce zespołowo: Sylwia Bańkowska

Mistrzostwa Polski Seniorów

VII miejsce zespołowo: Sylwia Bańkowska, Jagienka Król, Anna Paczuska

Mistrzostwa Polski Młodzików

IX miejsce: Jan Trybulec

VIII miejsce, dystans 40 m: Jan Trybulec

XXXI Memoriał Ireny Szydłowskiej

V miejsce zespołowo: Jagienka Król, Sylwia Bańkowska, Magdalena Aftyka

VI miejsce, juniorki: Dominika Konopińska

IX Memoriał Mieczysława Nowakowskiego

IV miejsce: Maciej Huszcz

VII miejsce: Gaweł Kucowski

XXII Memoriał Michała Sawickiego

IV miejsce: Maciej Huszcz

V miejsce, kuniorzy: Marek Szymański

V miejsce, juniorki młodsze: Aleksandra Szczęsna

VI miejsce: Gaweł Kucowski

Zawody o Pietruszkę!

II miejsce, juniorki młodsze: Aleksandra Szczęsna

Baltic Indoor Open Archery Championship

VIII miejsce: Maurycy Świeczak

V Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera

IV miejsce: Maciej Huszcz

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2013

 

VI runda Żoliborskiej Grand Prix w łucznictwie

I miejsce: Jan Trybulec

II miejsce: Jan Czekaj

II miejsce: Bartłomiej Rybarczyk

III miejsce: Magdalena Śluborska

III miejsce: Bartosz Adamski

III miejsce: Aleksandra Paczuska

IV miejsce: Damian Rastawicki

VI miejsce: Jakub Szymański

Halowe Mistrzostwa Polski Studentów i Absolwentów

II miejsce zespołowo: Maurycy Świeczak

V miejsce: Maciej Huszcz

VIII miejsce: Maurycy Świeczak

I miejsce, kat. Profi: Małgorzata Górska

44th Järvakandi Open/5th Toomas Kivilo Memorial

II miejsce: Maurycy Świeczak

V miejsce zespołowo (Maurycy Świeczak, Paweł Rutkowski, Gaweł Kucowski)

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

IX miejsce: Maurycy Świeczak

I Mistrzostwa Kołobrzegu

III miejsce: Gaweł Kucowski

VII miejsce: Maurycy Świeczak

VIII Zawody o Pietruszkę!

IV miejsce zespołowo: Drukarz I (Maciej Huszcz, Paweł Rutkowski, Maurycy Świeczak)

V miejsce zespołowo: Drukarz II-mix (Jagienka Król, Gaweł Kucowski, Ewa Sobieraj – SŁ Marymont)

IV miejsce: Paweł Rutkowski

V miejsce: Maciej Huszcz

VI miejsce: Jagienka Król

VIII miejsce: Maurycy Świeczak

VIII miejsce: Michał Czajkowski

Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa Mazowsza

IV miejsce: Jagienka Król

V miejsce: Gaweł Kucowski

V miejsce: Paweł Onisk (juniorzy)

VII miejsce: Michał Czajkowski (kadeci)

IV Memoriał dra Karola Hibnera

III miejsce: Jagienka Król

III miejsce: Jan Trybulec (młodzicy starsi)

XIII International Baltic Indoor Archery Championships

II miejsce - Maurycy Świeczak

III miejsce zespołowo - Maurycy Świeczak

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2012

 

3rd Berlin Open

XVII miejsce - Maurycy Świeczak

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów

Złoty medal: Jagna Król (RW 40+)

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

V miejsce: Maurycy Świeczak

X miejsce: zespół mieszany (Katarzyna Gaworska, Maurycy Świeczak)

Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa

V miejsce: Maciej Huszcz

III Runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów

IV miejsce: Maciej Huszcz

Puchar Polski Juniorów Młodszych, I Runda

III miejsce: Julia Gajda

XXI Memoriał Michała Sawickiego

I miejsce: Julia Gajda (juniorki młodsze)

III miejsce: Gaweł Kucowski (seniorzy)

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

VI miejsce: Maurycy Świeczak

XXX Halowe Mistrzostwa Polski

VI miejsce zespołowo: Maciej Huszcz, Paweł Rutkowski, Maurycy Świeczak

Baltic Archery Indoor Championship

IV miejsce zespołowo: Maurycy Świeczak, Maciej Huszcz i Gaweł Kucowski

VI miejsce: Maurycy Świeczak

Zawody Kwalifikacyjne do Halowych Mistrzostw Świata

IV miejsce: Maurycy Świeczak

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2011

 

V Halowy Memoriał Józefa Trześniewskiego

IV miejsce, juniorki: Sylwia Bańkowska

VII miejsce: Gaweł Kucowski

VIII miejsce: Maurycy Świeczak

Wojewódzkie Zawody Halowe, Teresin, 26 XI

II miejsce: Jagienka Król

III miejsce: Gaweł Kucowski

III miejsce, łuk bloczkowy: Hanna Król

Zawody Międzynarodowe „Złota Jesień”, Lwów (UKR)

IX miejsce: Maurycy Świeczak

Mistrzostwa Polski Seniorów

VIII miejsce: Maurycy Świeczak

V miejsce: zespół męski (Maciej Huszcz, Gaweł Kucowski, Maurycy Świeczak)

Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa

II miejsce: Maurycy Świeczak

V miejsce: Jagna Krol

VIII miejsce: Katarzyna Płażewska

Akademickie Mistrzostwa Polski

Złoty medal, konkurencja mikst: Maurycy Świeczak

XX Memoriał Michała Sawickiego

I miejsce: Maurycy Świeczak

II miejsce: Jagienka Król

III miejsce, juniorki: Katarzyna Gaworska

IV miejsce: Katarzyna Płażewska

IV miejsce, juniorki młodsze: Aleksandra Płanecka

IV miejsce, juniorzy: Marcin Kula

I runda Pucharu Polski

VII miejsce: Maciej Huszcz

VIII miejsce: Maurycy Świeczak

IV Puchar Gór Opawskich

IV Memoriał Romana Karwana

VI miejsce: Maurycy Świeczak

VII miejsce: Maciej Huszcz

VII Wiosenny Turniej Łuczniczy „O Pietruszkę”

II miejsce: Katarzyna Płażewska

II miejsce, młodziczki: Aleksandra Płanecka

IV miejsce: Jagna Król

III miejsce: zespół Drukarz I (Jagoda Płażewska, Paweł Rutkowski, Maurycy Świeczak)

IV miejsce: zespół Drukarz II (Jagna Król, Katarzyna Płażewska, Gaweł Kucowski)

XXIX Halowe Mistrzostwa Polski

V miejsce: Maurycy Świeczak

VII miejsce: Jagoda Płażewska

VII miejsce: mikst Jagoda Płażewska i Maurycy Świeczak

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2010

 

Berlin Open

VIII miejsce: Maurycy Świeczak

IV Memoriał Józefa Trześniewskiego

I miejsce, juniorzy: Maurycy Świeczak

III miejsce: Jagoda Płażewska

III miejsce: Paweł Rutkowski

IV miejsce: Jagienka Król

V miejsce: Maciej Huszcz

V miejsce, juniorki: Katarzyna Gaworska

VI miejsce: Katarzyna Płażewska

VI miejsce: Gaweł Kucowski

VII miejsce: Karolina Mońka

VII miejsce, juniorki: Marta Bombolska

LXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów

IV miejsce: Maurycy Świeczak

VI miejsce: mikst (Katarzyna Płażewska, Maurycy Świeczak)

VIII miejsce: zespół kobiet (Katarzyna Płażewska, Marta Bombolska, Katarzyna Gaworska, Karolina Mońka)

1304 pkt: Katarzyna Płażewska

IV runda Pucharu Polski

III miejsce: Maurycy Świeczak - kategoria juniorów

IV miejsce: Katarzyna Płażewska

IV miejsce: Maciej Huszcz

LXIV Mistrzostwa Polski Juniorów

Srebrny medal: Maurycy Świeczak

Brązowy medal - strzelanie na dystansie 70 m: Maurycy Świeczak

Rekord Polski juniorów: Maurycy Świeczak - strzelanie specjalne do słonecznika

XXIV Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Brązowy medal: Maciej Huszcz

Złoty medal - zespół wojewódzki: Jagoda Płażewska

Brązowy medal - zespół mieszany: Jagoda Płażewska, Maciej Huszcz

XXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej - Zawody Międzynarodowe Polskiego Związku Łuczniczego

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

III miejsce: zespół kobiet (Iwona Marcinkiewicz, Jagoda Płażewska, Katarzyna Płażewska)

IV miejsce, kat. juniorów: Maurycy Świeczak

VII miejsce: Jagoda Płażewska

VII miejsce: zespół kobiet (Katarzyna Gaworska, Marta Bombolska, Karolina Mońka)

I runda Pucharu Polski

III miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Zawody Kontrolne Kadry PZŁucz

I miejsce, kat. juniorów: Marcin Pietrzak

VI Halowy Turniej Łuczniczy 30 m

II miejsce: Katarzyna Gaworska, juniorki

III miejsce: Katarzyna Gaworska, open

III miejsce: Jagna Król, seniorki

III miejsce: Maurycy Świeczak, juniorzy

III Halowe Zawody Kontrolne Kadry PZŁucz

II miejsce: Maciej Huszcz

X Memoriał Trenerów Janusza Czuba, Gerarda Borsy i Janusza Hudyki

I miejsce: Maciej Huszcz

III Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

Srebrny medal: Maciej Huszcz

XXV Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

VI miejsce: zespół męski (Marcin Pietrzak, Maurycy Świeczak, Mikołaj Wypych)

XXVIII Halowe Mistrzostwa Polski

Brązowy medal: Iwona Marcinkiewicz

VIII miejsce: zespół kobiet (M. Bombolska, K. Gaworska, I. Marcinkiewicz, K. Płażewska)

Ogólnopolski Turniej Halowy, Legnica

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego

I miejsce: Maciej Huszcz

I miejsce zespołowo: Marcin Pietrzak i Maurycy Świeczak

IV miejsce: Marcin Pietrzak

Ogólnopolskie Zawody Halowe, Nowy Targ

I miejsce, młodzicy: Paweł Onisk

III miejsce, młodziczki: Julia Gajda

IV miejsce: Gaweł Kucowski

IV miejsce, juniorzy: Mikołaj Wypych

I Memoriał Karola Hibnera

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

II miejsce: Maciej Huszcz

II miejsce, juniorzy: Marcin Pietrzak

IV Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa Mazowsza

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

II miejsce: zespół męski (M. Huszcz, M. Pietrzak, M. Świeczak)

III miejsce: Maciej Huszcz

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz, Zgierz

III miejsce: Marcin Pietrzak

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2009

 

Turniej Mikołajkowy

I miejsce, młodziczki: Dominika Konopińska

I miejsce: zespół męski (Maciej Huszcz, Marcin Pietrzak, Maurycy Świeczak)

II miejsce: zespół kobiet (Marta Bombolska, Katarzyna Gaworska, Iwona Marcinkiewicz)

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

II miejsce: Maciej Huszcz

II miejsce, młodziczki: Julia Gajda

III miejsce: Marcin Pietrzak

III miejsce, młodziczki: Magdalena Tarnawczyk

III miejsce, młodzicy: Paweł Onisk

III Memoriał Józefa Trześniewskiego

I miejsce: Maciej Huszcz

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

V Międzynarodowe 24-godzinne Zawody Łucznicze

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz, Marcin Pietrzak, Maciej Huszcz

VI miejsce: Mikołaj Wypych, Maurycy Świeczak, Gaweł Kucowski

Wojewódzkie Zawody Halowe

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

I miejsce, młodziczki: Dominika Konopińska

II miejsce: Maciej Huszcz

III miejsce: Andrzej Witkowski

III miejsce, młodziczki: Julia Gajda

Klasyfikacja generalna Pucharu Polski

III miejsce: Iwona Marcinkiewicz

V runda Pucharu Polski

III miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Strefowe zawody kwalifikacyjne do V rundy Pucharu Polski

I miejsce: Maciej Huszcz (open)

I miejsce: Maciej Huszcz (seniorzy)

I miejsce: Katarzyna Płażewska (seniorki)

II miejsce: Katarzyna Płażewska (open)

II miejsce: Marta Bombolska (juniorki)

III miejsce: Marta Bombolska (open)

III miejsce: Katarzyna Gaworska (juniorki)

I Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów

Brązowy medal: Jagienka Król Schlotter (40+)

IV miejsce: Andrzej Witkowski (50+)

V miejsce: Anna Świeczak (50+)

XI miejsce: Piotr Płażewski (50+)

Bukovyna Cup

I miejsce zespołowo: Maciej Huszcz

Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich

Brązowy medal: zespół juniorek - Marta Bombolska, Katarzyna Gaworska

I miejsce: zespół młodzieżowców - Maurycy Świeczak

LXXIII Mistrzostwa Polski

IV miejsce: Iwona Marcinkiewicz

V miejsce: zespół kobiet (Iwona Marcinkiewicz, Katarzyna Płażewska, Katarzyna Gaworska)

V miejsce: zespół mieszany (Iwona Marcinkiewicz, Maciej Huszcz)

IV runda Pucharu Polski

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

LVIII Mistrzostwa Polski Juniorów

Złoty medal: Katarzyna Gaworska - zespół wojewódzki

Zespołowy rekord Polski juniorek: Katarzyna Gaworska - zespół wojewódzki - 219 pkt (WYRÓWNANY REKORD EUROPY JUNIOREK!)

Zespołowy rekord Polski juniorek: Katarzyna Gaworska - zespół wojewódzki, dwie kolejne rozgrywki (48 strzał) - 422 pkt

XXIII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Srebrny medal: Jagoda Płażewska w zespole wojewódzkim

Srebrny medal: Marcin Pietrzak w zespole wojewódzkim

Brązowy medal: Maciej Huszcz i Maurycy Świeczak w zespole wojewódzkim

XXVI Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

III miejsce: Jagoda Płażewska

III miejsce: Maciej Huszcz

XLII Torneo Ambrosiano

VII miejsce: Maciej Huszcz

II miejsce zespołowo: Maciej Huszcz

III runda Pucharu Polski

III miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Złoty medal: Julia Gajda

Srebrny medal: Magdalena Tarnawczyk

Brązowy medal: Dominika Konopińska

Złoty medal: zespół młodziczek (J. Gajda, D. Konopińska, M. Tarnawczyk)

Akademickie Mistrzostwa Polski

2 złote medale: Maciej Huszcz

IV Memoriał Mieczysława Nowakowskiego

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

IV miejsce: Katarzyna Gaworska (juniorki)

II runda Grand Prix Europy, Sofia

I miejsce zespołowo: Iwona Marcinkiewicz

II miejsce zespołowo: Maciej Huszcz

IV miejsce: Iwona Marcinkiewicz

I runda Pucharu Polski

III miejsce: Iwona Marcinkiewicz

I runda Pucharu Europy

8 miejsce: Iwona Marcinkiewicz

3 miejsce: zespół kobiet (Iwona Marcinkiewicz)

Wiosenne zawody halowe 2x30 m

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

I miejsce: Anna Gajda (młodziczki)

II miejsce: Maciej Huszcz

II miejsce: Magdalena Tarnawczyk (młodziczki)

III miejsce: Julia Gajda (młodziczki)

Zawody kwalifikacyjne PZŁucz na PŚ i PE

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

XXVII Halowe Mistrzostwa Polski

VI miejsce zespołu męskiego (Maciej Huszcz, Marcin Pietrzak, Maurycy Świeczak, Gaweł Kucowski)

II Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

IV miejsce: zespół męski (Maciej Huszcz, Marcin Pietrzak, Maurycy Świeczak)

Halowe Mistrzostwa Mazowsza

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz (seniorki)

I miejsce: Maciej Huszcz (seniorzy)

I miejsce: Julia Gajda (młodziczki)

II miejsce: Katarzyna Gaworska (juniorki)

III miejsce: Marcin Pietrzak (seniorzy)

III miejsce: Magdalena Tarnawczyk (młodziczki)

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2008

 

Igrzyska XXIX Olimpiady, Pekin

VI miejsce zespołowo i XXVI indywidualnie: Iwona Marcinkiewicz

II Memoriał Józefa Trześniewskiego

II miejsce: Marcin Pietrzak (juniorzy)

Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski

III miejsce: Maciej Huszcz

LXXII Mistrzostwa Polski

IV miejsce: Iwona Marcinkiewicz

VII Akademickie Mistrzostwa Świata

III miejsce zespołowo: Maciej Huszcz

XXV Memoriał Ireny Szydłowskiej

III miejsce: Maciej Huszcz

IV miejsce, kat. juniorów: Marcin Pietrzak

III Runda Pucharu Polski

II miejsce: Maciek Huszcz

Akademickie Mistrzostwa Polski

I miejsce: Maciej Huszcz

Mistrzostwa Europy, Vittel (FRA)

I miejsce, konkurencja zespołowa: Iwona Marcinkiewicz

XVII Memoriał Michała Sawickiego

I miejsce, seniorzy: Maciej Huszcz

I miejsce, juniorzy: Marcin Pietrzak

III miejsce, juniorzy: Maurycy Świeczak

IV miejsce, juniorki: Marta Bombolska

II Runda Pucharu Świata, Poreć (CRO)

II miejsce, konkurencja zespołowa: Iwona Marcinkiewicz

Wojewódzkie Zawody Kontrolne o Puchar Burmistrza Radzymina

I miejsce: Maciej Huszcz

II miejsce: Gaweł Kucowski

II miejsce, kategoria juniorów: Marcin Pietrzak

XI Halowe Mistrzostwa Europy, Turyn

V miejsce zespołowo: Iwona Marcinkiewicz

Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Milówka

I miejsce: Maciej Huszcz

XXVI Halowe Mistrzostwa Polski, Kraków

IV m-ce: Iwona Marcinkiewicz

II Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa Mazowsza

I m-ce: Iwona Marcinkiewicz

II m-ce, kategoria juniorów: Maurycy Świeczak

Wojewódzkie Zawody Halowe, Radzymin

I m-ce w kategorii juniorów: Maurycy Świeczak

II m-ce w kategorii seniorów: Gaweł Kucowski

Ogólnopolskie Zawody Halowe, Zgierz

III m-ce: Iwona Marcinkiewicz

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2007

 

Puchar Polski

III miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Puchar Polski Juniorek Młodszych

IV miejsce: Marta Bombolska

V Runda Pucharu Polski

III miejsce: Iwona Marcinkiewicz

LXXI Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwo Polski: Iwona Marcinkiewicz

Zespołowe Mistrzostwo Polski: Iwona Marcinkiewicz, Katarzyna i Jagoda Płażewskie

IV miejsce: Katarzyna Płażewska

IV Runda Pucharu Polski

III miejsce Iwona Marcinkiewicz

Rekord Polski w meczu eliminacyjnym: 117 pkt : Iwona Marcinkiewicz

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

III miejsce Maciej Huszcz

XIII Ogólnopolska Olimpiada w Sportach Letnich

I m-ce zespołowo (Marta Bombolska) – zespół województwa mazowieckiego

LXIV Mistrzostwa Świata

V miejsce zespołowo (Iwona Marcinkiewicz) – kwalifikacja olimpijska

XXIII miejsce indywidualnie

Międzynarodowe Zawody o Złotą Ciupagę Góralską

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

III miejsce: Maciej Huszcz

Międzynarodowe Zawody o Puchar Bałtyku

II miejsce zespołowo (Jagoda i Katarzyna Płażewskie, Karolina Mońka, Gaweł Kucowski)

II Runda Pucharu Polski Seniorów

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

III miejsce: Maciej Huszcz

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Złoty medal zespołu kobiet (Iwona Marcinkiewicz, Joanna Panyło, Jagoda i Katarzyna Płażewskie)

Brązowy medal Iwony Marcinkiewicz

VII miejsce zespołu męskiego (Maciej Huszcz, Stanisław Junczyk, Gaweł Kucowski)

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2006

 

 

 

Mistrzostwa Europy (Ateny)

Brązowy medal w zespole: Iwona Marcinkiewicz

Rekord Europy w strzelaniu zespołowym: Iwona Marcinkiewicz

Zawody międzynarodowe, Czerniowce (UKR)

I miejsce: Maciej Huszcz

Puchar Polski Juniorów Młodszych

IV miejsce: Marta Bombolska

Puchar Polski

II miejsce: Maciej Huszcz

V Runda Pucharu Polski

I miejsce: Maciej Huszcz

IV Runda Pucharu Polski

IV miesce: Iwona Marcinkiewicz

VIII miejsce: Jagoda Płażewska

II Runda Pucharu Polski

I miejsce: Maciej Huszcz

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

V miejsce: Jagoda Płażewska

I Runda Pucharu Polski

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Mistrzostwa Polski Seniorów

Złoty medal zespołu damskiego (Iwona Marcinkiewicz, Jagoda i Katarzyna Płażewskie)

V miejsce zespołu męskiego (Maciej Huszcz, Stanisław Junczyk, Gaweł Kucowski)

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Brązowy medal: Maciej Huszcz

Brązowy medal w zespole Maciej Huszcz

IV miejsce Jagoda Płażewska

I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

II miejsce: Marta Bombolska

Międzynarodowe Zawody Halowe, Brześć (BLR)

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Złoty (Iwona Marcinkiewicz) i srebrny (Jagoda Płażewska)medal indywidualnie

Złoty medal zespołowo (Iwona Marcinkiewicz, Jagoda i Katarzyna Płażewskie)

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2005

 

Ranking europejski

III miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Ranking światowy kobiet

XVI miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Puchar Polski

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

III miejsce, katrgoria juniorów: Maciej Huszcz

IV miejsce, kategoria juniorek: Jagoda Płażewska

V Runda Pucharu Polski

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

I miejsce, kategoria juniorek: Jagoda Płażewska

I miejsce, kategoria juniorów: Maciej Huszcz

69 Mistrzostwa Polski Seniorów

Srebrny medal: Iwona Marcinkiewicz

IV Runda Pucharu Polski

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

III miejsce, kategoria juniorów: Maciej Huszcz

Mistrzostwa Europy Juniorów (DEN)

IV miejsce zespołowo: Jagoda Płażewska

Mistrzostwa Polski Juniorów

II miejsce zespołowo w zespole wojewódzkim: Jagoda Płażewska

IV miejsce: Jagoda Płażewska

III Runda Pucharu Polski

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

VIII miejsce: Katarzyna Płażewska

III miejsce, kategoria juniorek: Jagoda Płażewska

VII miejsce, kategoria juniorów: Maciej Huszcz

XXII Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej

III miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Puchar Polski Juniorek, I Runda

II miejsce: Jagoda Płażewska

XX Trofeo pepe Fagoaga, Majorka (ESP)

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

II miejsce: Jagoda Płażewska

III miejsce: Maciej Huszcz

IV miejsce: Katarzyna Płażewska

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

III miejsce zespół juniorek: Klaudyna Kwiecińska, Jagoda Płażewska, Monika Ruszkarska

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

IV miejsce: Iwona Marcinkiewicz

V miejsce zespołu kobiet (Aneta Górzyńska, Iwona Marcinkiewicz, Jagoda Płażewska)

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2004

 

Trofeo Ciutat d'Alaior, Majorka (ESP)

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

IV miejsce: Jagoda Płażewska

Ranking europejski

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Ranking światowy

IV miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Igrzyska XXVIII Olimpiady, Ateny (GRE)

Start Iwony Marcinkiewicz

Mistrzostwa Polski Seniorów

Srebrny medal: zespół kobiet (Iwona Marcinkiewicz, Jagoda Płażewska, Martyna Szeluga)

Brązowy medal: Iwona Marcinkiewicz

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Złoty medal: zespół wojewódzki (Małgorzata Górzyńska, Joanna Panyło, Katarzyna Płażewska)

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Złoty medal: Jagoda Płażewska

Srebrny medal: zespół wojewódzki (Klaudyna Kwiecińska, Jagoda Płażewska)

Mistrzostwa Europy Seniorów, Bruksela (BEL)

Złoty medal: Iwona Marcinkiewicz

Brązowy medal zespołowo: Iwona Marcinkiewicz

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Brązowy medal: Maciej Huszcz

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Złoty medal: Iwona Marcinkiewicz

Dwa rekordy Polski: Iwona Marcinkiewicz

IV miejsce zespołu kobiet: Aneta, Górzyńska, Iwona Marcinkiewicz, Katarzyna Płażewska

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2003

 

Ranking Światowy

VIII miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Grand Prix Europy

III miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Puchar Polski

II miejsce: Iwona Marcinkiewicz

Turniej Przedolimpijski, Ateny (GRE)

II miejsce zespołowo: Iwona Marcinkiewicz

Mistrzostwa Świata, Nowy Jork (USA)

V miejsce zespołowo: Iwona Marcinkiewicz

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Srebrny medal: Katarzyna Płażewska

Srebrny medal: zespół damski (Karolina Fagasińska, Małgorzata Górzyńska, Katarzyna Płażewska)

Srebrny medal: zespół męski (Lech Jankowski, Piotr Matuszczak, Andrzej Płażewski)

Mistrzostwa Polski

Srebrny medal: zespół kobiet (Aneta Górzyńska, Iwona Marcinkiewicz, Katarzyna Płażewska, Martyna Szeluga)

IV Runda Pucharu Polski

II miejsce: Katarzyna Płażewska

IV miejsce: Aneta Górzyńska

XX Memoriał Ireny Szydłowskiej

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

IV miejsce, kategoria juniorów młodszych: Marcin Cukiernik

I Runda Pucharu Polski

II miejsce: Iwona MArcinkiewicz

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2002

 

Mistrzostwa Europy

Srebrny medal: zespół kobiet (Iwona Marcinkiewicz)

Mistrzostwa Polski Młodzików

Srebrny medal: Jagoda Płażewska

Srebrny medal: Marcin Cukiernik

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Złoty medal: zespół wojewódzki (Karol Orzechowski)

Rekord Polski juniorów młodszych w strzelaniu zespołowym: Karol Orzechowski

Mistrzostwa Polski

Złoty medal: Iwona Marcinkiewicz

Brązowy medal: zespół damski (Iwona Marcinkiewicz, Katarzyna Płażewska, Martyna Szeluga)

2 rekordy Europy: Iwona Marcinkiewicz

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Srebrny medal: zespół wojewódzki (Andrzej Płażewski)

Brązowy medal: Katarzyna Płażewska

Brązowy medal: zespół kobiet (Karolina Fagasińska, Aneta Górzyńska, Katarzyna Płażewska)

Mistrzostwa Polski Juniorów

Srebrny medal: zespół wojewódzki (Małgorzata Górzyńska)

VI Runda Pucharu Polski

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

III miejsce, kategoria juniorów: Piotr Matuszczak

IV Runda Pucharu Polski

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

II miejsce, kategoria juniorów: Maciej Fagasiński

III Runda Pucharu Polski

III miejsce: Iwona Marcinkiewicz

I Runda Pucharu Polski

I miejsce: Iwona Marcinkiewicz

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2001

 

Mistrzostwa Polski

Brązowy medal: Iwona Marcinkiewicz

IV miejsce: zespół kobiet (Małgorzata Górzyńska, Iwona Marcinkiewicz, Martyna Szeluga)

Drużynowe Mistrzostwa Polski I Ligi

Złoty medal: drużyna kobiet (w każdej z czterech rund cyklu startowały, zajmując każdorazowo miejsce na podium, cztery z następujących zawodniczek: Karolina Fagasińska, Aneta Górzyńska, Małgorzata Górzyńska, Iwona Marcinkiewicz, Katarzyna Płażewska oraz Martyna Szeluga)

Halowe Mistrzostwa Polski

IV miejsce: zespół kobiet (Małgorzata Górzyńska, Marta Prus, Martyna Szeluga)

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 2000

 

Mistrzostwa Polski

Złoty medal: zespół kobiet (Małgorzata Górzyńska, Katarzyna Płażewska, Martyna Szeluga)

Mistrzostwa Polski Juniorów

Srebrny medal: zespół dziewcząt (Małgorzata Górzyńska, Karolina Fagasińska, Katarzyna Płażewska)

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Złoty medal: zespół wojewódzki kobiet (Aneta Górzyńska)

IV miejsce: zespół wojewódzki mężczyzn (Gaweł Kucowski, Andrzej Płażewski)

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

IV miejsce: zespół dziewcząt (Karolina Fagasińska, Małgorzata Górzyńska, Katarzyna Płażewska)

Halowe Mistrzostwa Polski

IV miejsce: Iwona Dzięcioł

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 1999

 

Mistrzostwa Europy Kadetów

Złoty medal - Małgorzata Górzyńska w konkurencji zespołowej

VII miejsce - Małgorzata Górzyńska - konkurencja indywidualna

Puchar Polski

III miejsce - Małgorzata Górzyńska (juniorki młodsze)

III Runda Pucharu Polski

I miejsce - Iwona Dzięcioł

III miejsce - Małgorzata Górzyńska (juniorki młodsze)

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Brązowy medal - Gaweł Kucowski

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 1998

 

Finał Pucharu Polski

III miejsce - Gaweł Kucowski (juniorzy)

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Złoty medal - zespół w składzie: Karolina Fagasińska, Małgorzata Górzyńska, Justyna Sikora

VI Memoriał Michała Sawickiego

III miejsce, kat. juniorek: Larysa Duniec

III miejsce, kat. juniorów: Gaweł Kucowski

II miejsce, kat. juniorów młodszych: Jakub Krul

III miejsce, kat. juniorek młodszych: Justyna Sikora

I miejsce, kat. kadetek: Małgorzata Górzyńska

II Runda Pucharu Polski

II miejsce - Justyna Sikora - juniorki młodsze

III miejsce - Jakub Krul - juniorzy młodsi

IV miejsce - Małgorzata Górzyńska - juniorki młodsze

I Runda Pucharu Polski

III miejsce - Marta Prus

II miejsce - Justyna Sikora - kategoria juniorek młodszych

IV miejsce - Małgorzata Górzyńska - kategoria juniorek młodszych

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Brązowy medal - Justyna Sikora

Halowe Mistrzostwa Polski

Brązowy medal - Sebastian Kutrowski

IV m-ce, zespół męski: Sebastian Kutrowski, Gaweł Kucowski, Jakub Krul

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 1997

 

Mistrzostwa Polski Juniorów

Złoty medal - Martyna Szeluga

Złoty medal - Sebastian Kutrowski

Finał Pucharu Polski

II miejsce - Iwona Dzięcioł

II miejsce - Justyna Sikora (juniorki młodsze)

III miejsce - Martyna Szeluga (juniorki)

Mistrzostwa Polski Seniorów

Brązowy medal - zespół żeński: Iwona Dzięcioł, Marta Prus, Justyna Sikora

III Runda Pucharu Polski

II miejsce - Sebastian Kutrowski

I miejsce - Sebastian Kutrowski (juniorzy)

Malokárpatský Pohár, Viničné (SVK)

I miejsce - Martyna Szeluga

II Runda Pucharu Polski

III miejsce - Sebastian Kutrowski (juniorzy)

I Runda Pucharu Polski

III miejsce - Iwona Dzięcioł

III miejsce - Sebastian Kutrowski (juniorzy)

Halowe Mistrzostwa Polski

Srebrny medal - zespół kobiet: Iwona Dzięcioł, Marta Prus, Justyna Sikora

 

WYNIKI I REKORDY W ROKU 1996

 

Igrzyska XXVI Olimpiady

Brązowy medal zespołu damskiego z IWONĄ DZIĘCIOŁ w składzie

Mistrzostwa Polski

Srebrny medal: Marta Prus

Brązowy medal: zespół damski - Iwona Dzięcioł, Marta Prus, Martyna Szeluga

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Brązowy medal: zespół dziewcząt - Aneta Górzyńska, Joanna Mazurczak, Justyna Sikora

Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski

II miejsce: Iwona Dzięcioł

III miejsce: Marta Prus

Finał Pucharu Polski

II miejsce: Iwona Dzięcioł

III Runda Pucharu Polski

I miejsce: Iwona Dzięcioł

II Runda Pucharu Polski

III miejsce: Sebastian Kutrowski (juniorzy)

I Runda Pucharu Polski

II miejsce: Sebastian Kutrowski (juniorzy)

III miejsce: Justyna Sikora (juniorki młodsze)

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

IV miejsce: Justyna Sikora

Halowe Mistrzostwa Polski

IV miejsce: Marta Prus

Brązowy medal: zespół damski - Iwona Dzięcioł, Marta Prus, Martyna Szeluga

 

WYNIKI I REKORDY W LATACH 1968–1978

 

1978, Mistrzostwa Polski

Srebrny medal: Irena Szydłowska

1976, Mistrzostwa Polski

Brązowy medal: zespół męski (Roman Pękalski, Piotr Płażewski, Michał Szymczak)

1975, Mistrzostwa Polski

Brązowy medal: Roman Pękalski

1974, Mistrzostwa Polski Juniorów

Brązowy medal: A. Walczak

Srebrny medal: zespół (A. Walczak, B. Fill, B. Fudali)

1974, Mistrzostwa Polski

Brązowy medal: zespół męski (Michał Szymczak, Marek Mączyński, Roman Pękalski)

1973, Mistrzostwa Świata

Srebrny medal: zespól kobiet (Irena Szydłowska)

1972, Igrzyska Olimpijskie

Srebrny medal: Irena Szydłowska

1972, Mistrzostwa Polski Juniorów

Srebrny medal: B. Żuchowski

Brązowy medal: zespół męski

1972, Mistrzostwa Polski

Brązowy medal: Irena Szydłowska

Złoty medal: zespół kobiet (I. Szydłowska, G. Krauzowicz, K. Drzewiecka)

1971, Mistrzostwa Świata

Złoty medal: zespół kobiet (Irena Szydłowska)

V miejsce: Irena Szydłowska

1971, Rekord świata

1229 pkt: Irena Szydłowska

1970, Mistrzostwa Polski Juniorów

Złoty medal: Wiktor Żarnowiecki

1970, Mistrzostwa Polski

Srebrny medal: Irena Szydłowska

1970, Mistrzostwa Europu

Srebrny medal: zespół kobiet – Irena Szydłowska

IV miejsce: Irena Szydłowska

1969, Mistrzostwa Polski Juniorów

Srebrny medal: drużyna dziwcząt - G. Karauzowicz, J. Andrzejczyk, H. Opalińska

Srebrny medal: Grażyna Karauzowicz

1968, Mistrzostwa Europy

Złoty medal: zespół kobiet (Irena Szydłowska)