22 i 23 maja na torach Marymontu rozgrywany jest 15 Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego. Jednocześnie wyniki w kategoraich kadetów i juniorów wliczane są do klasyfikacji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w konkurencji klubowej.

W pierwszym dniu rywalizacji strzelały kadetki i kadeci oraz łucznicy bloczkowi oraz posługujący się łukami gołymi.
Piątą lokatę w kategorii kadetów wywalczył Karol Bartoszek. Karol Karp zajął 16 miejsce.
Annę Doleśniak sklasyfikowano na 21 pozycji, oczko niżej uplasowała się Nikola Mamrowicz, a Zuzanna Kłudkiewicz zajęła 26 pozycję.

W Warszawskiej Olimpiadzie młodzieży 2 miejsce wywalczył Karol Bartoszek, a w konkurencji kadetek na najniższym stopniu podium stanęła Anna Doleśniak.