26 i 27 listopada w Radomiu odbył się Memoriał Trenerów Trześniewskich w ramach obchodów 25-lecia ŁKS Radom. W sobotę startowali seniorzy, juniorzy i kadeci, niedziela należy do młodzików i dzieci. Po pierwszym dniu możemy się pochwalić dwoma miejscami na podium, w niedzielę doszło kolejne.

Drugie miejsce w kategorii RU18W zajęłą Kalina Dzierżak. Na drugim stopniu podium w kategorii RU18M uplasował się za to Karol Bartoszek, który po barażu musiał ustąpić pierwszeństwa zawodnikowi Łuczniczego Marymontu. Zdecydowało trafienie o kilka milimetrów bardziej odległe od centrum tarczy.

W niedzielnym strzelaniu młodszych kategorii wiekowych trzecie miejsce wywalczyła Ewelina Pasiewicz (RU15W).

Po dobrym sobotnim występie piąte miejsca zajęli Zofia Bulsiewicz (RU18W) i Paweł Pielak (RU18M – również po barażu), a na dziewiątej pozycji rywalizację zakończyła Jagna Kornowicz.

Powyżej: 1. Wiktor Cyprysiak (Łuczniczy Marymont); 2. Karol Bartoszek (Drukarz); 3.Sambor Murawski i 4. Szymon Czarnik (Grot); 5. Paweł Pielak (Drukarz).
Zdjęcie główne: 1. Weronika Wójcik (Radom); 2. Kalina Dzierżak (Drukarz); 3. Małgorzata Gebauer i 4. Magdalena Górska (Grot); 5. Zofia Bulsiewicz (Drukarz); 6. Zuzanna Napłoszek (Łuczniczy Marymont).