Kolejny marcowy weekend to kolejny medal Halowych Mistrzostw Polski! Dzisiaj Aleksander, Ignacy i Miłosz wywalczyli tytuł Halowego Zespołowego II Wicemistrza Polski Młodzików na rok 2024!

Aleksander Dwórznik, Ignacy Szkurłat i Miłosz Krawczak zajęli trzecie miejsce w rywalizacji zespołowej, tracąc do drugiego miejsca (KS Płaszowianka Kraków) zaledwie... 3 punkty. Zwyciężyli zawodnicu LKS Łucznik Żywiec.

Wniki indywidualne również napawają nadzieją na dalsze sukcesy. Na 76 startującuch chłopców Miłosz zajął bardzo wysoką, 14. lokatę. Aleksander został sklasyfikowany niewiele niżej, bo na miejscu 17. Ignacy zajął miejsce 30. Gratulujemy!