Portal Twoja-Praga.pl opublikował interesujący artykuł o naszym klubie widzianym oczami młodej zawodniczki. Zapraszamy do czytania.

- Swoją przygodę z łucznictwem rozpoczęłam 2 lata temu - pisze Marysia, jedna z zawodniczek KS Drukarz. - W zasadzie nie kierowała mną chęć sprawdzenia czy strzelanie z łuku jest tak fantastyczne jak w filmie "Igrzyska Śmierci - Kosogłos" ;-), czy "Robinhoodzie" – chociaż wierzcie mi, byłam świadkiem kilka razy jak strzała wbiła się w strzałę! Nikt też wcześniej nie strzelał u mnie w rodzinie, po prostu postanowiłam spróbować i tak już zostało… można powiedzieć, że się tym zaraziłam.

Ponieważ mieszkam na Grochowie, miałam ułatwione zadanie w wyborze klubu (na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego działa ich wiele). KS Drukarz oprócz sekcji piłkarskiej i kajakowej prowadzi również właśnie sekcję łuczniczą. Łucznictwo było dla mnie wcześniej abstrakcją, więc tym bardziej po kilku treningach zainteresowałam się historią sekcji. Postaram się trochę o niej opowiedzieć, ale tak żeby Was nie zanudzić.

Więcej przeczytasz na: http://www.twoja-praga.pl/info/informacje/6291.html