Dzisiaj w sali gimnastycznej radzymińskiego klubu sportowego "ROKIS" odbyły się tradycyjne coroczne zawody o tzw. Pietruszkę. Na zawody przyjechało wiele klubów łuczniczych z całego województwa mazowieckiego. Miejsca na podium zdobyli również nasi zawodnicy.

Na 15 metrach zostały rozegrane zawody dla dzieci i młodzików. Mieli oni do oddania w sumie 72 strzały podzielone na 2 rundy. Dzieci strzelały do tarcz 80cm a młodzicy do tarcz 60cm. Na podium w kategorii Dzieci stanęła Łucja Barszcz, która zajęła 2 "srebrne" miejsce tuż za Jachowską Darią z ŁKS Radom (to była zacięta walka) i tuż przed Grąbczewską Polą z Orkana Żoliborz (Dawne SP65), której zabrakło tylko 1 punkt do Łucji Barszcz.

Wśród młodziczek brązowy medal otrzymała Basia Grzybek, której zabrakło 7 punktów do 2 miejsca lub 8 punktów do 1 miejsca, więc jak widać w tej kategorii na podium też trwała zacięta walka. Lisiecka Ewelina (srebro) i Małolepsza Marysia (złoto) również znalazły się na podium w tej kategorii.