Dziś w pięknym podożarowskim plenerze i przy wspaniałej pogodzie w Klubie Łuczniczym "Ożarowianka" odbyły się zawody dla dzieci młodszych i starszych. Jest to już druga część cyklicznych zawodów, które będą się odbywać co miesiąc i zakończą się pucharem. Tym razem nasza najmłodsza zawodniczka zdobyła II miejsce z różnicą 1 punktu do Zuzanny Napłoszek z Marymontu.

Strzelania odbyły się do tarcz 122cm na odległość 15 metrów. Zawodnicy oddali w sumie 72 strzały w dwóch rundach. Rywalizacja między dziewczynami była ogromna. Po pierwszej rundzie Łucja prowadziła 3 punktami, natomiast w 2 rundzie do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto ostatecznie zwycięży. Jednak ostatecznie wszystko rozwiązało się w ostatnich 2-3 seriach i Zuzia z łączną sumą punktów z dwóch rund wygrała 1 punktem z Łucją. Na 3 miejscu znalazła się Zuzia Kłudkiewicz, która można powiedzieć siedzi już dziewczynom "na ogonie".

Zuzanna Napłoszek - Marymont - 655 pkt
Łucja Barszcz - Drukarz - 654 pkt
Zuzanna Kłudkiewicz - Ożarowianka - 612 pkt

Zawody zakończyły się ogniskiem z kiełbaskami i stołem pełnym obfitości. Ożarowianka jak zwykle stanęła na wysokości zadania.