Ostatnie dwa dni zawodniczki i zawodnicy z Polski, Republiki Czeskiej i Szwecji walczyli w X Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters w łucznictwie. Na torach KS Ożarowianka w Kaputach rywalizowały łuczniczki i łucznicy z PESELami rozpoczynającymi się numerami nie większymi od 88. W tym gronie wystartowało troje zawodników naszego Klubu.

Jagienka Król zwyciężyła w rundzie kwalifikacyjnej konkurencji 50+ pań strzelających z łuków olimpijskich, na drugim miejscu plasowała się Anna Świeczak. Obie spotkały się następnego dnia w finale, a po zaciętym pojedynku (6:4)  kolejność na podium nie zmieniła się względem sobotnich strzelań. Jagienka zdobyła medal złoty, Ania – srebrny.

Najwyższy rezultat ze wszystkich kategorii w rundzie kwalifikacyjnej strzelanej na dystansie 70 metrów uzyskał Maciej Huszcz (599 pkt), rywalizujący w kategorii łuku olimpijskiego mężczyzn 30+. W niedzielnych strzelaniach eliminacji i finałów znów okazał się najskuteczniejszy i wywalczył złoty medal i tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski Masters RM30 na rok 2018.