Zarząd Klubu 25 kwietnia podjął decyzję o zmianie wysokości składek członkowskich na rok 2022. Zmiany obowiązują od 1 maja.

Podstawowe wysokości składek to

  • 200 PLN miesięcznie dla osób poniżej 18 roku życia oraz

  • 150 PLN miesięcznie dla osób pełnoletnich.

Druga osoba z rodziny płaci składkę w obniżonej wysokości: 100 PLN, wysokość składki dla trzeciego i kolejnych członków rodziny: 0 PLN.

 

Informacja Zarządu Klubu:

 

Drodzy Członkowie klubu i Rodzice,


informujemy, że decyzją Zarządu z dnia 25.04.2022 od 1.05.2022 zmianie ulegnie wysokość składki członkowskiej, która po raz ostatni zmieniona została w styczniu 2020.


Doświadczenia ostatnich kilkunastu miesięcy, ciągle rosnące koszty wszystkich towarów i usług związanych z prowadzeniem klubu sportowego, drożejące wynajmy obiektów, podwyżki cen sprzętu sportowego, rosnące podatki i co najważniejsze znaczący wzrost opłaty za dzierżawę (płaciliśmy 1750 zł miesięcznie, a decyzją Miasta Stołecznego Warszawy od dnia 1 kwietnia 2022 roku płacimy 10000 zł miesięcznie) nie pozwalają nam niestety na utrzymanie składki członkowskiej na obecnym poziomie – była to jedna z najniższych składek w warszawskich klubach. Aby zapewnić dalszy rozwój klubu na możliwie najwyższym poziomie, zagwarantować dostęp do niezbędnej infrastruktury, bezpieczeństwo i rozwój naszym wychowankom oraz adekwatnie wynagradzać kadrę trenerską zmuszeni jesteśmy do jej podniesienia.
[...]


Głównym źródłem utrzymania naszego klubu są opłacane przez Was, Rodziców, składki członkowskie oraz dotacje, których na przestrzeni ostatnich 2 lat dostaliśmy o 200 000 zł mniej niż w latach poprzednich. Staraliśmy się uniknąć podwyżki tak długo jak to było możliwe, do końca licząc m.in. na większe dotację i mniejszą kwotę za dzierżawę, o co walczyliśmy wspólnie z Władzami Dzielnicy Pragi Południe.
Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.


Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych z Państwa może to być trudne i stanowić dodatkowe obciążenie budżetu domowego. Biorąc pod uwagę misyjność naszego klubu prosimy osoby w trudnej sytuacji finansowej o napisanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o dofinansowanie składki. W mailu prosimy uwzględnić poniższe informacje:Imię, nazwisko, data urodzenia, trener, opis Państwa sytuacji.
Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc w trudnych indywidualnych sytuacjach.


Ze sportowym pozdrowieniem,

Zarząd KS Drukarz